Bob bryar(MCR)dal osobě a kapele vědět

7. listopadu 2008 v 22:47 | xXEmoBettyXx
Zdravím! Tady Bob.
Už je to nějakej ten pátek, co jsme spolu komunikovali. Chtěl jsem vás jen pozdravit a dát vědět, jak to s náma vypadá. Celkově vzato, všichni se chystáme do toho zase pořádně opřít. Tuhle pauzu jsme nutně potřebovali, ale řekl bych, že už to stačilo. Nemůžu se dočkat, až zase uvidím ty posilněný a nabušený MCR. Už žádný usínání v pět odpoledne, žádnejch dvacet red bullů, čekají nás jenom skvělý časy.


Začnu u sebe. Ta divná jizva jako od Zora, co mám na zápěstí, konečně bledne. Každých pár dní chodím na rehabilitace, což hodně pomáhá. Musím sedět a pořád dokola, dokud to jde, zvedat lehký závaží, pak si hraju s tmelovou hmotou, skládám kelímky na sebe, někdy mačkám plasty, jindy si hraju s rýží atd. Cítím se tak trochu jako ve školce, akorát že teď to bolí. Nejradši ale poslouchám příběhy druhých pacientů. Jedna paní spadla ze schodů, protože zakopla o kočku a vykloubila si rameno. Snažím se tomu nesmát, ale nemůžu si pomoct. Minulej tejden jsem tu potkal chlápka z The Bears. Je snad šest metrů vysokej, chlap jako hora. Neviděl jsem mu do očí. Myslím, že mi zabere ještě pár měsíců, než budu moct hrát. Tu bolest v ruce asi budu mít pořád, takže bude nutný trochu pozměnit styl hraní. Bude to chtít trošku přestavět bicí a taky hrát o moooc lehčeji. Až mě uvidíte hrát, nechci slyšet, že jsem měkkota.
Jinak se prostě poflakuju. Mám dalšího psa, takže mám teď dva černý německý ovčáky. Jsou úžasný, jsou to moji kámoši. Budu je brát všude s sebou. Toro taky dostal nový štěně a Frank už jich teď má doma 19! Jinak jsem v garáži střílel z pistole a přijeli poldové, to byla sranda... Taky jsem zase začal hrát Halo (videohra). Halo a lego jsou vlastně součástí mý terapie. Právě jsem se dostal na level 35, což je parádní. Rád bych někoho, kohokoliv, vyzval na duel. Moje xbox přezdívka je dixiediarrhea (dlouhej příběh, můj pes se jmenuje Dixie a měl průjem (diarrhea)). Pokud někdo z vás zná chlápka s přezdívkou souljaboy osobně, dejte mi vědět, rád bych ho vyzval na souboj. Připadá mi jako skvělej týpek, rád bych si proti němu zahrál. Tvrdí, že porazí každýho. Dixiediarrhea tvrdí opak. Vsadím dva dolary, že ho zmáknu.
No, koukám, že už píšu blbosti. Jsem unavenej. Chtěl jsem vám ještě napsat info o ostatních, ale už se mi nechce, hahaha. To mě ale přivádí k důležitý věci - brzo spustíme novou webovku. Bude hodně jednoduchá a k věci. Jednou z novinek bude to, že přímo z našich telefonů budeme moct psát na stránku, takže vám kluci budou moct sami za sebe říct, jak se mají. Hibernace MCR pomalu končí a my chceme, abyste byli informovaní a možná se i trochu bavili. Blogathon 5000. Čekejte všechny šťavnatý detaily jako na perez hilton.
Pomalu půjdu do postele. Já a můj kamarád Sanch a Dixie se chystáme na cestu z Chicaga do Los Angeles za Gerardem a pár přáteli. Přijďte taky. Gerardova adresa je 2800 E Observatory Rd Los Angeles, CA 90027. Uvidíme se, ať je zábava.
Brzo nashle, buď osobně, nebo na Halo.
bcbryar
dixiediarrhea

A DELŠÍ

V tom mým vzkazíku ze včerejška jsem prozradil Gerardovu adresu. Když napíšeme vzkaz určenej pro internet, posíláme to našemu kámošovi Jeffovi, kterej zná všechny ty počítačový vychytávky a hesla a tak. Ten to pak hodí online. Takže abyste věděli, Jeff Gerardovu adresu přepsal na jinou. Prostě ji odmítl prozradit. Ale já stejně najdu způsob, jak vám ji oznámit. Možná když mě porazíte v Halo.
Mimochodem, Dixie šla na Halloween za robota.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama